WODR 26 27092022

30 - 31 marzec 2023, APART HOTEL Termy Uniejów ****

 

Wodór - bezpieczeństwo, regulacje, finansowanie

Koszt szkolenia - 2490 zł + 23 % Vat / za osobę

Przy zgłoszeniu do 31 stycznia 2023 Koszt szkolenia: 2190 zł + 23 % / za osobę

 

Uczestnicy:

1. 

2.

3. 

Osoba do kontaktu:

DANE DO FAKTURY

Proszę wybrać rodzaj faktury:
Elektroniczna Papierowa
Aby wysłać zgłoszenie należy wyrazić odpowiednie zgody: 
Jestem osobą upoważnioną do podpisywania w imieniu Firmy. Rozumiem i akceptuję warunki uczestnictwa.
Oświadczam, że Firma jest płatnikiem VAT i upoważniam ITC Poland s.c. do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy. Firma posiada nr NIP.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgłoszonych Uczestników i osoby zgłaszającej, tj. imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu przez ITC Poland s.c. w celu kierowania na wskazany adres e-mail informacji organizacyjnych związanych z konferencją, której dotyczy zgłoszenie oraz informacji o przyszłych szkoleniach i konferencjach organizowanych przez ITC Poland s.c. Informujemy, że ma Pan/i prawo w dowolnym momencie wycofać udzieloną powyżej zgodę. Informacje o wycofaniu zgody prosimy przesłać na adres e-mail: info@itc-poland.pl W temacie maila należy wpisać Wycofanie zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.
Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

WARUNKI UCZESTNICTWA:

1. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest wniesienie pełnej opłaty na konto ITC Poland M.Tymińska P. Spiechowicz s.c przed rozpoczęciem szkolenia/konferencji.
Wpłaty należy dokonać na konto:
Alior Bank S.A 61 2490 0005 0000 4500 3477 8339
2. Opłata obejmuje udział w szkoleniu/konferencji, materiały szkoleniowe, lunch oraz przerwy kawowe.
3. Przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowi zawarcie wiążącej umowy pomiędzy osobą zgłaszającą a firmą ITC Poland M.Tymińska P. Spiechowicz s.c na świadczenie usługi szkoleniowej.
4. Rezygnacja z uczestnictwa w wydarzeniu wymaga formy pisemnej (list polecony, e-mail) i potwierdzenia przez organizatora.
5. W przypadku rezygnacji w terminie dłuższym niż 14 dni, ale przed rozpoczęciem szkolenia/konferencji zostaną Państwo obciążeni opłatą administracyjną w wysokości 490 zł + Vat.
6. W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia/konferencji zostaną Państwo obciążeni pełnymi kosztami uczestnictwa.
7. Brak rezygnacji przesłanej w formie pisemnej jak i brak udziału w szkoleniu/konferencji powoduje obciążenie pełnymi kosztami uczestnictwa.
8. Brak wpłaty za udział nie jest jednoznaczny z rezygnacją.
9. Jeżeli zgłoszona osoba nie może uczestniczyć w wydarzeniu w każdym momencie mają Państwo możliwość wyznaczenia innej osoby w miejsce już zgłoszonej.
10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie lub odwołania szkolenia/konferencji z przyczyn niezależnych od organizatora.
11. Wypełniając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Organizatora i jego partnerów handlowych zawartych w formularzu danych w celach marketingowych i organizacyjnych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Organizatora i jego partnerów handlowych.

Joomla Forms makes it right. Balbooa.com

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka cookies