Posiadasz własną firmę i chcesz rozwinąć swoje umiejętności w zakresie jej prowadzenia? Wybierz nasze szkolenia dla właścicieli firm!

Jesteśmy wieloletnim partnerem podmiotów odpowiedzialnych za wytwarzanie polskiej energii, dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie w szkoleniu pracowników niższego szczebla firm, kadr kierowniczych, menedżerów czy liderów. Treści szkoleń są dobierane do wszystkich potrzeb specjalistów w branży energetycznej.

Jakie szkolenia oferujemy?

Nasza firma szkoleniowa organizuje szkolenia zamknięte, wewnętrzne oraz na zamówienie - wszystko zależy od Twoich potrzeb! Nasz cel to dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Zależy nam na Twoim zadowoleniu!
Słuchamy naszych klientów i staramy się zapewnić im to, czego oczekują. Chcemy, aby mogli oni dostrzec w swojej karierze zawodowej efekty naszych szkoleń. Organizujemy szkolenia specjalistyczne, warsztaty, konferencje międzynarodowe oraz wyjazdy szkoleniowe w kraju i za granicą! Możemy je również przygotować w siedzibie Twojej firmy, hotelu w centrum czy na obrzeżach miasta, gdzie uczestnicy będą mogli skorzystać z najróżniejszych dodatkowych atrakcji oraz wzajemnie wymienią się własnymi doświadczeniami.
Szkolenia prowadzone są również w trybie online.
Szkolenia dla właścicieli firm - wybierz ITC Poland!
Nasze szkolenia pozwolą odświeżyć Twoją dotychczasową wiedzę oraz nabrać nowych umiejętności, pomagających Ci lepiej zarządzać biznesem. Udział w szkoleniach daje możliwość spojrzenia na pewne rzeczy z innego punktu widzenia, wyrwania się z określonych schematów i zwiększenia swojej efektywności w kierowaniu pracownikami.

Do kogo kierowane są nasze szkolenia?
Szkolenia i kursy to dziedzina, w której stale chcemy się rozwijać. Naszą ofertę szkoleń dla właścicieli małych i większych firm kierujemy do każdej osoby, posiadającej własną działalność biznesową. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje pełną opiekę mentorską, która pomaga w problematycznych sytuacjach oraz oferuje odpowiednie doradztwo. Zależy nam, aby przygotować naszych kursantów na różne sytuacje, na które mogą się natknąć w swojej karierze zawodowej.

Stawiając na swój rozwój, dbasz również o rozwój pracowników w swojej firmie.

Sprawdź nasze szkolenia dla firm i ich właścicieli!

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej?


  • Zadzwoń ->  500 600 353
  • Napisz do nas -> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu ze mną

  Piotr Spiechowicz

  Project Manager

  570 600 353

  piotr.spiechowicz@itc-poland.pl

  Zobacz także:

  Szkolenia dla firm

  -> Szkolenia dla firm produkcyjnych

  -> Szkolenia techniczne

  -> Szkolenia rodo

  -> Szkolenia online

 • -> Szkolenia dla właścicieli firm

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka cookies