Szkolenia zamknięte Przygotowujemy i organizujemy szkolenia zamknięte, wewnętrzne, na zamówienie - dostosowane do Państwa potrzeb.

Szczegółowo analizujemy potrzeby Państwa organizacji, poszczególnych departamentów, oraz pracowników i na tej podstawie modelujemy program szkolenia oraz dobieramy expertów a także formułę w jakiej je przygotujemy.

Szkolenie może być przygotowane w siedzibie Państwa firmy, wygodnym hotelu w centrum miasta lub ekskluzywnym dworku pod miastem, gdzie poza merytoryczną częścią szkolenia uczestnicy skorzystają z dodatkowych atrakcji takich jak basen, sauna, golf, tenis, oraz zintegrują się podczas wykwintnej kolacji.

Jesteśmy elastyczni i postaramy się sprostać wszelkim wymaganiom.
Zapytania dotyczące szkoleń wewnętrznych prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z naszych szkoleń wewnętrznych skorzystali m.in: PGNiG, VEOLIA, PGE GiEK Bełchatów, PGE GiEK Bydgoszcz, FORTUM, BUDIMEX, MZEC w ŚWIDNICY, ENERGETYKA CIEPLNA OPOLSZCZYZNY, FABRYKI MEBLI FORTE, SZCZECIŃSKA ENERGETYKA CIEPLNA, PERN, MEC KOSZALIN i inni

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu szkoleń zamkniętych. Starannie dobrani lektorzy przekazują wiedzę praktyczną oraz merytoryczną, którą następnie uczestnicy naszych kursów mogą sukcesywnie wykorzystywać w praktyce.

 

Czym są szkolenia zamknięte?

 

Szkolenia zamknięte to forma kursów, które są przygotowywane w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Przygotowywane są w siedzibie firmy lub w innym uzgodnionym wcześniej miejscu. Udział w nich mogą wziąć tylko pracownicy wybranej firmy lub jej sektora.

 

Dopasowane szkolenia zamknięte dla firm

 

W naszej ofercie posiadamy i realizujemy szkolenia zamknięte. Ich tematyka, program czy miejsce kursu dostosowane jest do Waszych indywidualnych potrzeb. Każdemu ze szkoleń przewodniczy doświadczony trener specjalizujący się w danej tematyce. Dzięki naszym kursom każdy z uczestników szkolenia może udoskonalić swoje umiejętności i jednocześnie uzyskać nowe, wpływające na efektywność jego pracy.

 

Każdy z pracowników Twojej firmy będzie miał możliwość nauczenia się wszystkich niezbędnych rzeczy ważnych w pracy i rozwoju osobistym.

 

Program szkolenia ustalamy indywidualnie z Tobą! Może sie ono odbyć w siedzibie twojej firmy, poza miastem czy w hotelu w centrum miasta. Jako doświadczona firma szkoleniowa wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do klienta.

 

Szkolenia dla firm przygotowywane są w trybie stacjonarnym jak i online.

 

Co wyróżnia naszą firmę na tle innych?

ITC Poland to nie zwykła firma szkoleniowa. Decydując się na nas osiągasz gwarancję owocnego szkolenia w rozsądnej cenie. Wyróżnia nas praktyczna metoda przekazywania wiedzy - chcemy, aby każdy uczestnik mógł wykonać nabyte umiejętności w pracy.

 

Nasze szkolenia dedykowane są dla firm, które chcą rozwijać swoje umiejętności i są gotowe na rozwój.

 

Zalety szkoleń zamkniętych

 

  • możliwość przygotowania dokładnych materiałów dopasowanych do potrzeb danej firmy po indywidualnej analizie
  • możliwość wyboru konkretnego szkoleniowca
  • możliwość przeszkolenia dużych grup pracowniczych w dobrej cenie
  • dowolność w wyborze miejsca szkolenia oraz terminu

 

Sprawdź nasze szkolenia zamknięte! Zadbaj o swoich pracowników, skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

 

  • Zadzwoń -> 570 600 935, 500 600 353
  • Napisz do nas -> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy na szkolenia!

Zobacz także:

Szkolenia dla firm

-> Szkolenia dla firm produkcyjnych

-> Szkolenia techniczne

-> Szkolenia rodo

-> Szkolenia online

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Brak zmian w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie. Polityka cookies